Domácí hospicová péče Rychnov nad Kněžnou

Jak nás můžete podpořit?

1. Na běžný provoz hospice nebo na Vámi určený účel můžete přispět na účet č. 107-5655350207/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte svoje jméno a adresu. Obratem Vám vystavíme darovací smlouvu.

2. Můžete využít služby Darujme.cz, kde nám můžete zaslat libovolný finanční příspěvek přímo platební kartou nebo převodem z účtu.

    Více o službě Darujme.cz si přečtěte zde.

3. Dále je možno přispět na probíhající veřejnou sbírku určenou na nákup automobilu. Sbírkový účet č. 115-2185440297/0100.

Všem velmi děkujeme. 

 

Klub přátel Setkání

Členové Klubu pravidelně přispívají finanční částkou na provoz hospice. Dostávají pozvánky na akce a informační bulletiny o naší činnosti.

 

Dobrovolníci Setkání

Podílejí se na přípravách a realizaci benefičních akcí pro hospic, pečou perníčky, tvoří, rádi se scházejí a dělají  pro hospic věci, které je baví.  

Máte zájem s námi spolupracovat? Napište nám, rádi Vás mezi sebou přivítáme.

Láska je trpělivá, laskavá, láska nezávidí, láska se nevychloubá ani nepovyšuje, není hrubá, nehledá svůj prospěch, není vznětlivá, nepočítá křivdy, není škodolibá, ale raduje se z pravdy. Ať se děje cokoliv, láska vydrží, láska věří, láska má naději, láska vytrvá. Láska nikdy neskončí...
verše Korintským ...